כמה עולה לתקן מסך של מחשב נייד? יותר זול ממה שחשבת!

תיקון החלפת מסך מחשב נייד במקום תוך 20 דקות - חניה חופשית במקום

שירות בכל הארץ - תל אביב, רמת גן, חיפה, ירושלים, אשדוד, אשקלון, באר שבע, אילת

 

להזמנות ובירורים חייגו: 077-220-1167 

לחץ לחיוג מטלפון סלולרי

 

אנחנו המומחים למסכים, 

נשמח לעמוד לשירותכם בטלפון ובמייל

צור קשר

פרטים

* שדות חובה

כמה עולה תיקון החלפת מסך למחשב נייד היא שאלה שעולה כאשר נשבר המסך במחשב נייד או אפילו טאבלט.

התשובה היא לא חד משמעית. מסכים בגדלים שונים של יצרנים שונים לפעמים מגיעים לפערים של מאות ואף לאלפי שקלים. המחיר אפילו משתנה ביחס לשער המטבע הנוכחי.

מסכים בגדלים פופולריים כמו מסך 15.6 לד מיובאים לארץ בכמויות גבוהות באופן סדיר לכן מחירם נמוך משמעותית ממסכים בגדלים אחרים כמו מסך למחשב נייד 13.3. היות ומסכי 15.6  הם מסכים שמותקנים במחשבים חדשים הם גם מיוצרים באופן סדיר.

גורם נוסף במחיר התיקון הוא הדגם של המחשב הנייד עצמו. למשל, מחשבי אפל כמו מקבוק פרו או מקבוק אייר קשים ומסובכים מאוד להחלפה  וגם החלקים שלהם עולים באופן יחסי הרבה כסף לעומת המתחרים.

אז איפה הכי זול להחליף או לקנות מסך למחשב נייד?

כמו בכל ענף אחר, ככל שקונים יותר כך המחיר לפריט בודד יהיה יותר זול. חנויות מחשבים קטנות או מעבדות מחשבים ניידים בדרך כלל מחזיקים מלאי קטן של מסכים למחשבים ניידים או שלא מחזיקים מלאי בכלל.

אצלנו באתר המסכים של ישראל יש מלאי עצום של מסכים המתאימים ליותר מ 35,000 דגמים שונים של מחשבים ניידים לכן יש לנו כוח קניה גדול מאוד והמחיר ללקוח הסופי בהתאם.

במקום גם מעבדת תיקון החלפת מסך למחשב נייד מהמתקדמות ומהבעלות הניסיון הרב ביותר בארץ. כל החלפות ותיקוני המסכים מתבצעים אצלנו במקום תוך 10 דקות למחשבים ניידים וכחצי שעה לטאבלטים.

אנחנו אפילו מציעים שירות איסוף למעבדה מכל רחבי הארץ ללא תשלום נוסף.