אתר המסכים של ישראל - כל סוגי המסכים לכל סוגי הניידים!

תיקון מסך למחשב נייד וטאבלט במקום אחד

אנחנו מחליפים מסכים למחשבים ניידים וטאבלטים במקום תוך 20 דקות.

 

שירות בכל הארץ  - חייגו 077-220-1167

מסכים ליותר מ 35,000 דגמים שונים של מחשבים זמינים במלאי מיידי!

איסוף חינם להחלפת מסך מכל רחבי הארץ

 

 

אנחנו המומחים למסכים, 

נשמח לעמוד לשירותכם בטלפון ובמייל

חייגו 077-220-1167

צור קשר

פרטים

* שדות חובה

 

אחת בעיות החומרה הנפוצות ביותר במחשב נייד היא מסך מחשב נייד שבור או מקולקל. מסכי מחשב הם חיוניים לשימוש במחשב נייד. מסכי מחשב יכולים להיות עדינים מאוד. עם זאת, באופן מפתיע מאוד קל לתקן, גם אם מדובר  באדם לא טכני.

למצוא את הבעיה במסך המחשב הנייד

לפני החלפת מסך מחשב נייד, יש להבין מה הבעיה לפני שמנסים לפתור אותה. פגיעה ברורה במסך בדרך כלל דורשת החלפה מלאה, סוגים אחרים של נזקים הנראים על מסך המחשב הנייד יכול להיות בגלל משהו אחר

 בעיות פיקסל שרוף 

פיקסלים לעתים קרובות להיפגע, מה שהופך את מסך המחשב הנייד קשה מאוד לקריאה ולשימוש. מחשבים ניידים משתמשים בתצוגת גביש נוזלי כדי להראות את התמונות, אשר עשויים מאלף פיקסלים (נקודות קטנות). אם כמה פיקסלים באזור אחד פגומים, זה יכול להרוס את חוויית המחשוב כולו. ברוב המקרים, הדרך הטובה ביותר הוא להסיר את מסך המחשב הנייד כולו ולהחליף אותו עם אחד חדש.

מסכי מחשב עם תמונה חלשה עמומה

מסכי מחשב מכילים תאורה אחורית כדי לשפר את הנראות של מסך. עם זאת, לפעמים האור האחורי לא עובד, מה שהופך את המסך קשה מאוד לקריאה. הבעיה עשויה להיות פשוט כמו אחד מתגים תקוע במצב סגור. לדוגמה, אם המחשב הנייד פתוח אבל המתג תקוע במצב סגור, המחשב דולק בדרך כלל, אבל האור האחורי נותר כבוי. ראשית, יש למצוא את מתג האור ולהדליקו בחזרה. מתגים אלה הם בדרך כלל קטנים מאוד וממוקמים בסמוך לצירי המחשב הנייד. נסה לפתוח ולסגור את המחשב הנייד שלו כמה פעמים, אם זה לא עובד, נקב באמצעות סיכה קטנה כדי לנסות בעדינות לפתוח את הלחצן בחזרה

אם המסך מהבהב או הוא בצבע לבן

אם מסך במחשב נייד מהבהב לסירוגין, הסיבה היא כנראה בעיה באונוורטר. אונוורטר מספק חשמל לאור האחורי של המסך. אונוורטר הם קל להחליף ובדרך כלל עולה כ -250 שקלים. אם מסך המחשב הנייד הוא צבע לבן מוצק, אז אולי הבעיה היא בחיבור הכבל בין המסך ולוח האם. יש לפתוח את המחשב הנייד ולוודא שהכבלים והחיבורים מחוברים  בצורה נכונה ולא ניזקו.

תמונת מסך מעורבבת

משתמשי מחשב נייד רואים לעתים קרובות תמונות מבולבלות על המסך שלהם. ברוב המקרים, זה לא נובע מהמסך עצמו, אלא מכרטיס המסך. דרך מהירה אחת לקבוע מה הגורם למסך כדי להבין מה הבעיה היא לחבר את המחשב הנייד לצג חצוני . אם הצג השני מראה תמונות מבולבלות, אז הבעיה היא כנראה כרטיס המסך של המחשב הנייד.

החלפת מסך למחשב נייד

אם הבעיה היא בשל מסך מחשב נייד שבור או מקולקל, אז החלפתו היא קלה למדי. יצוין, כי מסכים של מחשבים ניידים הם יקריפ מאוד ולפעמים יכול לעלות 50% או יותר מהמחיר הכולל של המחשב, למשל יותר מ 500 $ למחשב 1,000 דולר. אמנם ניתן לרכוש מסך חדש מהיצרן, רוב האנשים גם מחליטים לרכוש מסך מחשב נייד משומש או לקנות מחשב נייד חדש. מי שמחליט להחליף את מסך המחשב שלהם צריך מברג בלבד. הנה כמה צעדים פשוטים כדי להחליף מסך:

 

שלב 1. שים לב לסוג מסך המחשב הנייד לפני הרכישה כדי להיות בטוחים שהזמנתם את הדגם הנכון, אנו נייעץ לכם בטלפון במקרה של ספק. כאשר יש כמה דגמים של מחשבים ניידים מאותה סדרת ייצור עשויים להתאים. כאשר אתם מכונים להחליף את המסך,יש לסגור את המחשב הנייד, להסיר את הסוללה, ולנתק את המחשב הנייד מחשמל.

שלב 2. אתר את מכסה הבורג על מסגרת הפלסטיק (בדרך כלל גומי או פלסטיק) כדי לקבל גישה לברגים שמחזיקים את המסך למסגרת  במקום. ברוב המקרים,על מסך יש 4 עד 6 מכסים וברגים בסך הכל. סביר להניח שצריך מברג קטן בראש שטוח או מברג פיליפס. עם זאת, ייתכן שיש כמה מחשבים ניידים שראשי הברגים שלהם דורשים מברגים  מיוחדים או ברגים אלן כדי להסיר את הברגים. כיסויי בורג ממוקמים בדרך כלל בחלק התחתון של מסגרת הפלסטיק. עם זאת, בכל דגם מחשב הוא שונה, ולכן יש לחפש אחר מכסה הבורג כדי לקבל גישה למסך.

שלב 3. ברגע שהמכסי מתברגים יוסרו, יש להסיר את כל הברגים תוך החזקת המסך במקום. ברגע שכל הברגים הוסרו, להסיר בעדינות מהמסך את לוח הפלסטיק. הדרך הטובה ביותר להשיג זאת היא להשתמש באחד אצבעות לנענע בעדינות סביב כל הלוח, וכך לרופף את המסך. ברגע שהמסך הוא מופרד, משוך אותה מהלוח עם לחץ קל עד מתון. אם המסך לא זז, יש לבדוק אם כל ברגים עדיין מחוברים.

שלב 4. כאשר הלוח הוסר, המסך עם המסגרת ממתכת המקיפה אותו יהיה גלוי. הטה את המסך קדימה וחשף את יהיו גלויים. צריך להיות שני חוטים עיקריים. הראשון הוא כבל פלאט, המהווה את כבל וידאו. כבל וידאו בדרך כלל מודבק במקום. הסר את כבל הפלאט ונתק בעדינות את החוט מהמסךלהתקין את המסךהחוט השני הוא כבל החשמל של בלבד,כדי להמשיך להשתמש באינוורטר, ונשאיר אותו כמו שהוא.

שלב 5. ברגע שהמסך הישן הוסר, החלף במסך החדש והתקן אותו במסגרת. עם זאת, לפני סוגרים ברגים ,יש לבדוק את המסך כדי לוודא שהוא עובד כמו שצריך. על מנת לבדוק את המסך, הדלק  את המחשב הנייד. אם המסך פועל כראוי כאשר הוא מופעל, כבה את המחשב ותמשיך להתקין את המסך לצירים, יש לסגור את הברגים עם פקקי פלסטיק או גומי.

תיקון החלפת המסך הסתיים. המחשב צריך לעבוד כמו חדש. החלפת מסך המחשב הנייד ללא טכנאי היא דרך מצוינת לחסוך כסף, לא רק על העלות של מסך המחשב הנייד, אבל עלות העבודה גם כן.

תיקון מסך למחשב נייד זאת עבודה עדינה ומומלץ שתתבצע על יד טכנאים מקצועיים שזאת מומחיותם.

אנו באתר המסכים הגדול מומחים בהחלפת מסכים למחשבים ניידים וטאבלטים מכל הסוגים.

ניתן לתקן מסך למחשב נייד באופן עצמאי אך יש לנקוט באמצעי זהירות ולשמור על משטח עבודה נקי.

יותר משתלם להזמין מאיתנו מסך אפילו מאי ביי, אצלנו יודעים שהמסכים באיכות הכי גבוהה שיש, אחריות מלאה ואנחנו נתאים את המסך המתאים למחשב שברשותכם כדי שלא ייוצר מצב שהמסך לא מתאים.

בנוסף לשירות החלפת מסכים במקום אנחנו מוכרים מסכים להחלפה עצמית במחיר הכי זול בארץ

הדגמים הפופולריים שאנחנו מחליפים:

Acer, Asus, Dell, Apple, HP, Compaq,e-machines, Gateway, Alienware, Samsung,  Ipad, Iphone

אנחנו נותנים שירות בכל הארץ. שירות איסוף המחשבים ל תיקון מסך מחשב נייד מכל הארץ ללא תשלום נוסף. אנחנו נותנים שירות של תיקון מסך למחשב נייד בתל אביב, ירושלים,

חיפה, מודיעין, באר שבע, פתת תקווה, רחובות, נס ציונה, שדרות, עפולה, רמת גן.

 סדרת 500
 Evo
 Presario A
 Presario C3
 Presario C5
 Presario C700
 Presario CQ3
 Presario CQ4
 Presario CQ5
 Presario CQ6
 Presario CQ7
 Presario F
 Presario R
 Presario V3000
 Presario V4000
 Presario V5000
 Presario V6000

 Satellite
 Portege
 Tecra
 Qosmio
 DynaBook
 Equium
 Satellite Pro

נשמח לעמוד לשירותכם בטלפון ובמייל

חייגו 077-220-1167