אן טי איי מעבדות יבוא ושיווק בע"מ ח.פ. 514774264

חברת "מסכים למכשירים ניידים" נוסדה כחברת בת של רשת מעבדות לתיקון מחשבים ניידים. אנו מתמחים ביבוא והחלפת מסכים למחשבים ניידים וטאבלטים. כל המוצרים המופיעים באתר זמינים מיידית לאיסוף, החלפה או משלוח. אנו מחליפים מסכים במקום לבאי המעבדה המרכזית שלנו ברחוב משה דיין 14 קומה 2 קריית אריה, פתח תקווה תוך פחות מחצי שעה. אנחנו נותנים שירות של איסוף המכשיר מבית הלקוח ללא תשלום נוסף. חניה חופשית ללקוחותינו בבניין.

אנחנו המומחים למסכים, נשמח לעמוד לשירותכם.

להלן שעות פעילות החברה :

א-ה 10:00-19:00
ימי שישי וערבי חג 10:00-14:00

המחוייבות שלנו להגנת הפרטיות

הפרטיות שלך חשובה לנו. כדי לשפר את ההגנה על הפרטיות שלך אנחנו מספקים מידע זה לגבי מדיניות הגנת הפרטיות שלנו ואודות האפשרויות העומדות בפניך בעת השהות באתר וככל הנוגע להתנהלות שלנו לגבי איסוף מידע באתר.

המידע שאנו אוספים
בעמודים באתר שבהם ניתן להזמין מוצר או שירות, להזמין מידע וכו', נדרש מידע כמפורט: שם, ת.ז., כתובת, דוא"ל, טלפון, מספר כרטיס אשראי וכו'. לעיתים ניתן לרשום מידע הרלוונטי לאדם אחר, למשל, כשמזמינים מוצר לאדם אחר, רושמים לגביו שם, ת.ז., דוא"ל, כתובת, טלפון וכו'.
מה אנחנו עושים עם המידע

במידע הנמסר לשם ביצוע הזמנה של מוצר, שירות או מידע, אנו עושים שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה מטלה והמטלות הנגזרות ממנה (למשל חיוב הצרכן, הוצאת חשבונית מס וכו').
המידע אינו מועבר לכל גורם אחר, למעט ככל הנדרש להשלמת המטלה (כגון לחברת האשראי).

מידע הנמסר אודות אדם אחר לצורך משלוח מוצר משמש למטרה זו בלבד

במקרה ששלחת לנו דוא"ל נשתמש בכתובת הדוא"ל שממנה שלחת לצורך משלוח דוא"ל חוזר אך לא לכל מטרה אחרת, וכמו כן לא נמסור את הכתובת לכל גוף אחר.

אם אתה מעוניין לקבל מידע נוסף אתה מוזמן לידע אותנו בדבר רצונך זה ונפעל בהתאם. בכל מקרה לא נעשה שימוש בפרטים שלך לצורך זה אלא אם בקשת זאת מפורשות

במידע לא מזהה, כלומר מידע שאינו יכול להיות מיוחס לאדם מסויים, אנו עושים שימוש כדי לשפר את האתר שלנו ולעדכן את ההתנהלות המסחרית שלנו ואת שירותינו, כשמידע לא שמי זה מועבר גם לגורמים אחרים, בהם המפרסמים אצלנו. לדוגמא: מספר המבקרים באתר, מספר הגברים הנרשמים לשאלון מסויים באתר, וכו', אך לא כל פרט מידע המזהה אישית את המבקר באתר.

כמובן שאיננו עושים כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום שהעברתם, בין אם זה כרטיס אשראי או מספר חשבון בנק, אלא לביצוע התשלום, ואיננו מעבירים אותו לכל גורם נוסף זולת לצורך זה.

המחוייבות שלנו לאבטחת מידע
אנו מונעים כניסה לא מורשית למאגרי המידע שלנו. אנו שומרים על המידע מעודכן, ומוודאים שימוש נכון בנתונים. יישמנו הליכים פיזיים, טכנולוגיים ואלקטרוניים כדי לאבטח את המידע שאנו אוספים באתר.
יצירת קשר

לשאלות בעניין הגנת הפרטיות באתר, וכן לתלונות על הטיפול במידע באתר, אנא פנה לממונה על הגנת הפרטיות באתר, למייל:[email protected]

אנו מתמחים בהחלפת מסכים למוצרים הבאים:

החלפת מסך HP
החלפת מסך DELL
החלפת מסך ACER
החלפת מסך COMPAQ
החלפת מסך APPLE
החלפת מסך LENOVO
החלפת מסך IBM
החלפת מסך IMAC
החלפת מסך MACBOOK
החלפת מסך ASUS
החלפת מסך IPHONE 3 3GS 4 4GS 5 5GS
החלפת מסך IPAD 1 2 3 4 MINI
החלפת מסך IPOD
החלפת מסך סמסונג SAMSUNG