תיקון מסך מחשב נייד

המסך שלכם לא מציג תמונה? יש עליו מעין פסים או נקודות או שהוא בכלל מרצד? אתר המסכים פותר תקלות תצוגה וגרפיקה בכל מסכי המחשב

כל אחד מאיתנו מוטרד יותר או פחות כאשר ישנה תקלה במסך המחשב שלו. מה שלא כולם יודעים הוא שחלק מבעיות התצוגה במסך אינן מושפעות כלל מהמסך עצמו ויכולות לנבוע בגלל תקלות ברכיבים אחרים במחשב כמו הלוח הלוגי (לוח אם) או כרטיס הגרפיקה. לפעמים הבעיה במסך תהיה בעקבות תקלה בחומרה ובמקרים אחרים אף בגלל תקלה בתוכנה.

כמה טיפים לתיקון מסך מחשב מאתר המסכים

אם אתם מסתכלים על המסך למחשב שלכם ועינכם רואות תמונה קפואה, מעוותת, מרצדת, עם פסים, פיקסלים שחורים, או שאין אפילו תמונה בכלל, סימן שישנה בעיה כלשהי בתצוגת המסך, אך עדיין אתם לא יודעים מה היא בדיוק. כאשר מדובר בבעיות בתצוגת המסך, מומלץ ביותר לא לחכות כלל עם התקלה ולגשת ישר למעבדה מומחית על מנת לטפל בתקלה. אם תמתינו ותדחו את תיקון המסך, רוב הסיכויים כי התקלה תחריף ותיקונה יהיה מסובך ואף יקר יותר.לפני שאתם רצים ושולחים את  מסך המחשב שלכם לתיקון, כדאי שתעשו כמה מהפעולות הבאות.

 

תיקון מקבוק מומלץ

יכול להיות שהפעלה מחדש של המחשב תחסוך לכם לשלוח את מסל המחשב לתיקון?

התשובה היא כן. מופתעים? וודאי שאתם מופתעים כי הפתרון הזה נשמע לא סביר בעליל מרוב שהוא פשוט. האמת היא שלא מעט בעיות תצוגה נפתרות בעת לחיצה אחת על הפעלה מחדש של המחשב. איך זה קורה? מעבד הגרפיקה (GPU) והמעבד המרכזי (CPU), מתאפסים בעת הפעלה מחדש של המחשב והפלא ופלא הבעיה יכולה להיפתר.

שיחקו בהגדרות בבהירות והניגודיות

ישנם מקרים שבשל הגדרות לא טובות של בהירות וניגודיות המסך, אתם עלולים לחשוב שמשהו לא תקין איתו. לפני שאתם מחליטים שהמסך לא בסדר וצריך לתקן אותו, נסו לכוון את הגדרות התצוגה ואולי תגלו כי זו היא הבעיה.

התוכנה שגרמה לכם לחשוב שמסך המחשב שלכם דורש תיקון

ישנן תוכנות שיכולות להפריע לכרטיס הגרפי שלכם לעבוד כראוי. במקרה כזה, אם התוכנה תוסר מהמחשב פתאום תגלו שהמסך שלכם עובד בסדר גמור. לכן, הסירו את כל התוכנות שפועלות באופן אוטומטי כאשר המחשב מופעל ובדקו כיצד מגיב המסך שלכם. לאחר מכן הפעילו כל תוכנה בתורה עד שתגיעו לאותה תוכנה שעשתה לכם את כל הבלאגן.

תיקון מסך מחשב בשל בעיה בחומרה

אם כל העצות והטיפים לעיל לא הועילו לתיקון המסך שלכם, נראה כי המסך שלכם צריך תיקון אמיתי. ישנן הרבה בעיות ברכיבי המסך והמחשב שיכולים להוות את שורש התקלה, כגון: כבל קרוע, קצר ברכיבים חשמליים, פיקסלים שרופים במסך, השבתה של הכרטיס הגרפי, התחממות יתר, לחות ועוד.

על מנת שיוכלו לאתר את שורש הבעיה תצטרכו להביא את המסך שלכם למעבדה מוסמכת. אתר המסכים הוא המקום הגדול ביותר לתיקון מסכים ומזמין אתכם לבצע בדיקת אבחון ללא עלות למסך שלכם. אנו נעלה על שורש הבעיה ונתקן את המסך שלכם בקלות, ביעילות ובמחירים הוגנים.

מה חשוב לדעת על מעבדת תיקון המסכים שלכם?

ישנן מספר נקודות אותן ניתן לבדוק בטרם מפקידים את המסך של המחשב הנייד שלנו במעבדת תיקון מסכים:

  1. ניסיון-חשוב לוודא שמעבדת התיקונים עוסקת באופן שוטף בתיקון מסכים ניידים
  2. חלקי חילוף- על מנת להבטיח תיקון מהיר ובזמן סביר יש לבדוק שלמעבדת התיקונים יש מבחר חלקי חילוף זמינים.
  3. אפשרות לרכוש מסך חדש- יש לבדוק שלמעבדת התיקונים יש מלאי של מסכים חדשים. לעיתים מחיר התיקון אינו משתלם ועדיף לקנות מסך חדש.                                               

אם לתקן את המסך או לקנות חדש?

על השאלה הלא פשוטה הזו נצטרך לעלות לאחר קבלת הצעת המחיר. כמובן שאם הצעת המחיר קרובה לעלות התיקון אז נעדיף לרכוש מסך חדש ולא לתקן את הקיים. באתר המסכים תוכלו לקבל בדיקת מעבדה בחינם ולאחר מכן תוכלו להחליט מה היא האלטרניטבה הטובה עבורכם.

מומלץ לתקן מסך מחשב במעבדה מקצועית המתמחה בתיקון מסכים כמו אתר המסכים

מחיר תיקון מסך נקבע בהתאם לסוג המסך הנדרש ולמורכבות התקלה

באתר המסכים ניתן לקבל שירות של איסוף מכל חלקי הארץ.

בדרך כלל נוכל לבצע את התיקון תוך זמן קצר, לעיתים יקח זמן ממושך יותר.