תיקון מסך מחשב נייח

תיקון מסך מחשב נייח, הדבר האחרון שציפנו שנצטרך באמצע פרויקט עבודה חשוב, הבוס סומך עלי, ואני סומך על המחשב הנייח, אבל פתאום, המחשב הנייח שלי מראה לי מסך חשוך, מסך מרצד, פסים וכתמים, אבוי, אבל בדיוק ברגעים אלו אתר המסכיםהוא הפתרון הנכון עבורכם ועבור מסך המחשב הנייח שלכם, תיקון במעבדה מקצועית יחזיר אותו למסלול העבודה ותוכלו לסיים את הפרויקט.

לפני שרצים למעבדה על מנת לבצע תיקון מסך מחשב נייח

ישנם מקרים שאנו בטוחים שהמסך אבוד, אך ישנם מספר פעולות שעליכם לבצע טרם הגעה למעבדה מקצועית, שלבטח תתקן לכם במסך הנייח על הצד הטוב ביותר, אך האם המסך הנייח שלנו דרוש לתיקון?

התחילו בפעולות בסיסיות: בדקו את מגעי החשמל, החליפו כבלים או מקור חשמל, מומלץ להתחבר לנקודת חשמל ללא מפצלים, חזקו את חיבורי הכבלים, בדקו ויזואלית אם ישנו פגם או מכה במסך הנייח, בדקו הגדרות המסך, בהירות, ניגודיות וכו‘, לבסוף כבו והדליקו את המחשב מחדש, צעדים פשוטים אלו לעיתים פותרים את התקלה ואין צורך לתקן את המסך הנייח במעבדה.

במידה והמסך עדיין תקול, בדקו האם הותקנה תוכנה חדשה וסרקו וירוסים במחשב, ישנן מספר תוכנות שעלולות לגרום לתקלות במסך הנייח, ריצודים, כיבוי ועוד, במידה ואכן התקנתם תוכנה חדשה, נסו להסיר אותה ולבדוק את מסך המחשב הנייח, ייתכן והתקלה תוקנה.

תיקון מסך מחשב נייח רק באתר המסכים

מסך המחשב הנייח חייב תיקון במעבדה, אבל כדאי להבין לקראת מה אתם הולכים, לא מעט מתקלות במסך המחשב אינן קשורות למסך, אלה מתקלות במחשב עצמו, תקלות חומרה, תקלות תוכנה וכמובן כמסך מחשב נייח, מכה קטנה או נפילה עלולים לפגוע בלא מעט רכיבים עדינים שעלולים להיפגע ממכה זו או אחרת ולהשפיע על ביצועיי מסך המחשב הנייח.

המסך הנייח צריך תיקון? רק באתר המסכים

המסך עדיין עושה בעיות, שבור, שרוט או סתם לא נדלק, הצעד הבא הוא להתקשר לאתר המסכים“, לדבר עם מומחה שייעץ לכם על סדר הפעולות אותו אתם צריכים לנקוט, שיחה זו תחסוך לכם לא מעט זמן ותספק לכם תמונת מצב של סדר גודל של הזמנים והתקלות, שעלולות להיות הסיבה לתיקון המסך הנייח, ייתכן והמעבדה תבקש שתגיעו עם המחשב הנייח עצמו במידת הצורך, התקלות שתצטרכו מעבדה בדרך כלל יהיו כבלים קרועים, קצר חשמלי ברכיבי המסך, פיקסלים שנשרפו או נפגעו, התחממות או נזק של הכרטיס הגרפי או רכיבי המסך עצמו, רטיבות או אבק שלא ניתן להסירם וכו‘.

אם מסך הנייח חשוב לך? רק אתר המסכים

אתר המסכים מעמיד לרשות לקוחותיו שמגיעים עם צורך לתיקון מסך המחשב הנייח את המקום הגדול ביותר והמתקדם ביותר לתיקון מסכים במחשבים נייחים ובכלל, אנו נבצע עבורכם בדיקת אבחון ואיתור תקלות על ידי צוות מיומן ומקצועי, בעל יכולות וטכניקות רבות לתיקון מסך מחשב נייח, שיבצע את הבדיקה ללא עלות וללא התחייבות למסך הנייח שלכם, לאחר האבחון, נשקף עבורכם את התקלה, נציע עבורכם פתרונות מתקדמים ויעילים לפתרון התקלה ונגיש עבורכם הצעת מחיר לשקולכם ולשביעות רצונכם.

אתר המסכים נוסד כחברת בת לרשת מעבדות תיקון מחשבים, אתר המסכים מתמחה במגוון חלקי חילוף ומסכים בפרט, אתר המסכים מקפיד הקפדה יתרה על המלאים המוצגים לכם באתר המסכים“, אתר המסכים דוגל בשירות מקצועי, אדיב, ומהיר, לרבות תיקונים במקום לבאי המעבדה, פתח תקווה מוטה גור 5 קומה ראשונה ימינה מהמעלית עד הסוף ניתן לתאם איסוף מהבית על מנת להקל ולזרז את תיקון המסך הנייח.

מסך מק