תיקון מסך מקבוק עושים רק אצל מקצוענים

מסך מקבוק מתקנים רק באתר המסכים – הכי מקצועיים, הכי מהירים ובמחירים הכי אטרקטיביים

ישנם אינספור סוגי תקלות שיכולות לקרות למסך המקבוק שלכם, אשק יחייבו אתכם להגיע למעבדה המתמחה בתיקון מסכי מקבוק של חברת אפל. הנזקים הנפוצים ביותר יכולים להיות סדק, שבר, הבהוב, תמונה שחורה, תמונה עם פסים, פיקסלים מתים, תמונה מעומעמת ועוד רשימה ארוכה של תופעות שיכולות לקרות למסך המקבוק שלכם. כאשר אתם נתקלים בתופעות מסוג אלו וחושבים שהמסך שלכם פועל כשורה, אתם צריכים להיות מוכנים ללכת למעבדה המתמקצעת בתיקון מסכי מקבוק. אתר המסכים הוקם לפני 15 שנים במטרה לתת מענה מ-א’ ועד ת’ לתיקוני מסכים מכל הסוגים, לרבות מסכי מקבוק של חברת אפל. למסך המקבוק שלכם מגיע טיפול מהטכנאים המקצועיים ביותר בתחום, אשר מכירים מסכי מקבוק כמו את כף ידם וביצעו כבר אלפי תיקונים עם אחוזי הצלחה גבוהים.

האם אפשר לבצע תיקון מסך מקבוק בכל מעבדה?

בעקרון, לא. לא כל מעבדה מתמחה בתיקון והחלפת מסכי מקבוק נייד של אפל. מעבדה שיודעת לחליף מסכים של מותגים אחרים, לאו דווקא יודעת להתעסק עם מבנה המסך של אפל. אתר המסכים לעומת זאת מתמחה בין היתר בתיקון והחלפת מסכי מקבוק, ועושה זאת נאמנה כבר שנים רבות. אל תתגרו בגורל ותלכו למעבדת מחשבים רגילה שאתם מוצאים כי אתם עלולים לשלם על כך ביוקר. תיקון לא מקצועי של מסך מקבוק עלול הוביל לנזק חמור שיכניס אתכם להוצאות נוספות ובלתי צפויות. לכן, כאשר מדובר במחשבים יקרי ערך כמו המקבוק, אין לקחת את הסיכון ויש לגשת למעבדה שכל מה שהיא עושה היא תיקון מסכים. אתר המסכים הוא המקום המקצועי בישראל לתיקון מסכים שיקבל את המסך שלכם בזרועות פתוחות וישמח לתקן אותו.

תיקנתם את מסך המקבוק שלי באתר המסכים. האם ישנה אחריות?

כן בהחלט! אתר המסכים מתקן מסכים כבר מעל ל-15 שנה ואמתחתיו לקוחות גדולים וקטנים, עסקיים ופרטיים שמתקנים את מסכיהם ושבעי רצון. האחריות של אתר המסכים היא אחריות מלאה על התיקונים כך שאתם יכולים להיות רגועים ממש שאתם מכוסים.

בנוסף, אם יש לכם תקלה במסך המקבוק אך אתם לא בטוחים מהי רוצים לדעת בוודאות, הביאו את המקבוק לאתר המסכים ואחד הטכנאים יבצע עבורכם בדיקת אבחון ללא עלות. אנו רואים שירות זה כחלק בלתי נפרד ממדיניות השירות הקפדנית שאנו מציבים ומעניקים לקהל לקוחותינו.

תיקון כל מסך מקבוק  באתר המסכים

אתר המסכים מתקנים את כל סוגי מסכי המקבוק, מכל הגדלים ומכל הדגמים. באתר המסכים תקבלו שירות אדיב, מקצועי ומהיר שישאיר אתכם מרוצים גם עם מחיר אטרקטיבי. אם יש לכם מסך מקבוק שצריך תיקון, אל תהססו ליצור קשר עם המומחים של אתר המסכים.

תיקון מסך מקבוק