תיקון מסך מק מחיר

יש לכם תקלה במסך המק? כיצד תדעו מה צפוי להיות המחיר לתיקון? הגענו לעשות לכם קצת סדר

הנחתם את המק על השולחן ובלי לשים לב נתתם לו מכה עם המרפק והוא נפל ונסדק. זה בהחלט לא נעים אבל יכול לקרות לכל אחד ואחת מאיתנו, וגם לאלו הזהירים ביותר. אתם וודאי מבואסים כי קרה משהו שלא תכננתם ששיבש לכם את התכניות לאותו היום. למזלכם הרב, ניתן לשלוח את המקבוק לאתר המסכים, המקום הגדול בישראל לתיקון מסכי מחשב מכל הסוגים. כאשר מסך המק שלכם סובל מתקלה כלשהי שמשבשת את עבודתכם עם איתו, תדעו שיש את אתר המסכים שתמיד ידע לפתור לכם אותה. נשאלת השאלה המתבקשת  והיא עוסקת במחיר לתיקון מסך המקבוק. ברור מאליו ושאלת המחיר תעניין אותך וזה בסדר גמור. חשוב שתדעו שמחיר תיקון מסך מק ישתנה בין מקרה למקרה לפי אופי התקלה. במאמר הבא נעשה מעט סדר לגבי מחיר תיקון מסך המק.

מסך המק נשבר או נסדק? המחיר להחלפה יהיה על המכלול כולו

במחשבי המק הישנים, מכלול המסך היה מורכב משתי שכבות: שכבת הזכוכית שמגנה על המסך ושכבת ה LCD. אם מסך המק שלכם נסדק או נשבר קלות, סביר להניח שלא נגרם נזק ל LCD והיה ניתן להחליף בזול את הזכוכית בלבד. כיום הסיפור הוא מעט שונה ואפל כבר לא מפרידים בין שכבת ה LCD  לשכבת הזכוכית והן באות כיחידה אחת אינטגרלית. כלומר, אם הזכוכית במחשב המק שלכם ניזוקה, תצטרכו להחליף אותה ביחד עם מסך ה LCD. חוסר הגמישות הזו מייקרת במעט את מחיר תיקון המסך למק במקרה של שבר, אבל אם תלכו למעבדה מקצועית שמתעסקת בתיקון מסכי מק, ראוי שתקבלו מחיר הוגן. אתר המסכים הוא המקום המקצועי בישראל לתיקון והחלפת מסכי מק ומבטיח לתת לכם את המחיר הכי אטרקטיבי והגון שיש.

בנוסף, קיימות תקלות רבות נוספת בגינן תצטרכו לתקן את מסך המק של חברת אפל שלכם, פרט לשבר או סדק. לדוגמא, יכול להיות שפתאם תראו תמונה מעוותת או מטושטשת על מסך המק ולא תבינו למה זה קורה, מאחר ועל פניו לא ראיתם שהמק קיבל זעזוע כלשהו. אתר המסכים יבדוק עבורכם את מסך המק ויקבע מהי התקלה ממנה הוא סובל. אם המזל איתכם, זו תהיה תקלה פשוטה שניתן לסדר במהירות ואז מחיר תיקון מסך המק יהיה נמוך יחסית. ישנם מקרים בהם התקלה מסובכת יותר ואז יידרש זמן עבודה רב יותר לפתרון התקלה.

העקרון הוא כזה, העלות שאתם משלמים לתיקון המסך תלויה בשעות העבודה שהטכנאי משקיע. לעומת זאת, אם יידרש חלק חילוף, תתווסף לעלות התיקון גם עלותו. חשוב שתדעו שאתר המסכים מסוגלים לתקן חלקים עד לרמת הרכיב. הודות לכך אתם חוסכים כסף במקרים בהם ניתן לתקן חלק שנהרס במקום להחליפו בחדש.

אתר המסכים מעניק לכם אבחון ללא עלות לקביעת מחיר תיקון מסך מק

כשאתם מגיעים לאתר המסכים תיהנו משירות ברמה הגבוהה ביותר. לכן, אתם יכולים להגיע עם מחשב המק שלכם וטכנאי של אתר המסכים יבצע בדיקה חינם שבסופה תדעו מהי התקלה במסך המק שלכם ומה יהיה המחיר לתיקונה, כך שלא תופתעו בשום צורה.

מסך מק