על תיקון מסך מק לא מתפשרים

תיקון מסך מק מתקנים רק באתר המסכים – הכי מקצועיים, הכי מהירים ובמחירים הכי אטרקטיביים

כל כך הרבה דברים יכולים לקרות למסך המק שלכם, שיצריכו אתכם להגיע למעבדה מקצועית שיודעת לתקן מסך מק ברמה מקצועית והגבוהה ביותר. נזקים כמו סדק, שבר, הבהוב, פיקסל מת, תמונה מעומעמת, הם רק חלק מהרשימה של התופעות שיכולות להיות במסך המק שלכם. לכל מקרה שכזה, אתם צריכים לדעת שאתם הולכים לבעלי מקצוע אשר מתמחים בתיקון מסכים, ובעיקר מסכי מק. בדיוק לשם כך הוקם אתר המסכים, במטרה לתת מענה מקצועי ומקיף לתקלות במסכי מחשב לרבות מסכי המק של אפל. כאשר אתם מפקידים את מחשב המק היקר שלכם בידי טכנאים מנוסים בתיקון מחשבי מק וכמובן  מסכי מק, אתם מבטיחים למחשב שלכם את הטיפול הטוב, היעיל והמקצועי ביותר, שבסופו של דבר יחזיר אתכם לעבוד עם המחשב בדיוק כמו לפני הנזק.

מה יכול לקרות אם נבצע תיקון מסך מק במקום שאינו מקצועי?

בגדול, חמור מאוד. בוא נגיד שאתם לא רוצים לחסוך כמה גרושים ולתת את המחשב שלכם למקום שאינו מתמחה בתיקון והחלפת מסכים. התעסקות רשלנית ואינה מקצועית עם מחשב במק והמסך שלו, יכולים להוביל לנזקים בלתי הפכים ברכיבים אחרים שבמחשב, שיצריכו אתכם לשלם סכומים אסטרונומיים לאחר מכן כי תצטרכו לתקן את אותם. בטח שמעתם בחייכם לא פעם ולא פעמיים את הפתגם “זול זה יקר”, אז במקרה של מחשבי אפל הפתגם הזה נכון אף יותר. לאחר שהשקעתם סכום לא מבוטל בקניית מחשב ברמה הכי גבוהה כמו מחשב של מק, אתם חייבים להעניק לו את הטיפול הראוי על ידי בעל מקצוע מנוסה בעת תקלה.

האם ישנה אחריות על תיקון מסך מק?

התשובה היא בהחלט כן. אתר המסכים הוא בעל נסיון של מעל ל-15 שנים בתיקון מסכים מכל הסוגים ומשרת נאמנה לקוחות רבים, ובינהם עסקיים, פרטיים וממשלתיים. לכל תיקון או החלפת מסך למק שתעשו באתר המסכים, תקבלו אחריות מלאה. בעל מקצוע שיודע את עבודתו אין לו בעיה כלל לתת אחריות מכיוון והוא יודע את איכות העבודה והחלקים בהם הוא משתמש.

בנוסף, אתר המסכים מאמין בשירות מצוין ללקוחותיו ולכן מאפשר להם להביא את מסך המק שלכם למעבדה ולקבל בדיקת אבחון חינם. לפעמים הבעיה במסך אינה ברורה מאליו ודרושה הסתכלות מעמיקה בכדי לעלות עליה. באתר המסכים לא תשלמו שקל על פעולת האבחון ותהיו רשאים לתקן את המסך רק לאחר שתדעו באופן ברור מהי התקלה ומהו המחיר לתיקונה.

תיקון מסך מק מכל דגם באתר המסכים

אתר המסכים מתקנים את כל סוגי מסכי המק, מכל השנים ומכל הגדלים. אתר המסכים מחזיק במלאי זמין של חלקי חילוף על מנת שיוכל לתת מענה מהיר ללקוחותיו, מתוך הבנה כי אינם יכולים להמתין הרבה לתיקון או החלפת המסך.

לשאלות נוספות אתם מוזמנים ליצור קשר עם המומחים של אתר המסכים.

מסך מק